Monday, 12 May 2014

Pole dance a high heels

      Dnes se budu v tomto příspěvku zabývat využitím "sportovní" obuvi používané při pole dance.

High heels nebo chcete-li vysoké podpadky jsou sexy záležitostí, dokonalým doplňkem nejen na prodloužení již tak dlouhých nožek. Vyhledávané botičky jsou především s nejen vysokým podpadkem, ale i s platformou. To znamená, že samotná botka je vyšší než je bězné. Platformované sandálky, nazouváčky a kozačky bývají většinou od 3-4 centimetrů.

      Nejvyhledávanější botky jsou především od americké firmy Pleaser. Na svých webových stránkách nabízejí nepřeberné množství nazouváčků, sandálků a kozaček, různé styly, různé designy, barvy, provedení, výška platformy a jiné ulítlosti. U firmy Pleaser v nabídce najdete i balerínky, lodičky a sandálky s běžně vysokou podrážkou.

      Z valné většiny si pole dancerka vybírá boty se středně vysokou,vysokou až extra vysokou platformou. Vybíraným typem bývají nejčastěji sandálky kvůli dobrému upevnění na noze. 
Nejčastěji high heels uvidíte u australských a amerických pole dancerek. U Cleo The Hurricane (australská pole dancerka) jsem kromě jejího cvičebního videa neviděla, že by neměla obuté botky. Dokonce i na tutoriálních videích je Cleo hojně využívá.
U nás v Evropě jsme konzervativnější a podpadky se nepoužívají tak často. Na někoho to může působit až neslušně a vulgárně. Co člověk, to jiný názor. Většinou se ale botky používají při nějaké show. Extravaganci se při show meze nekladou :) samozřejmě záleží i na jiných faktorech.
   
      Před nějakou dobou jsem se také stala hrdým vlastníkem senzačních sandálku značky Pleaser. Jak jsem již psala, existuje velké množství těchto designových bot. Výběr je takový,že když jsem to viděla, chtěla bych je všechny :-D

      Dalším výrobcem, který má ve své nabidce platformované boty je i značka Demonia. Avšak nemají takový výběr,jako Pleaser.  A pak tu máme ještě francouzskou značku Soisbelle. V nabídce mají opravdu pěkné kousky :)

      Jak jsem již zmínila,vlastním dvoje krásné "pleaserky". Jedny černé a druhé průhlené. Možná je to trošku konzervativní, ale zase na druhou stranu, budou se takové botičky hodit ke všem outfitům :) pořád mám i jiné favority,ale takové krásky se cenově pohybují od cca 1300,- a s vysokou platformou jsou cenově okolo 2000,- Kč.

      Občas se stane, že některá slečna se svých podpadků chce vzdát, a pak takovéto botičky můžete zakoupit za levnějsí cenu. Pak jste ale omezeni nabídkou velikostí a typů.

      U nás můžete botičky Pleaser koupit u internetových prodejců například www.sexyboty.cz nebo www.sexyboty4you.cz. Z USA můžete objednávat na www.pleaserusa.com.


Já jsem skončila u klasik :) Fotky sice nic moc, ale boty jsou moje a jsou skvělé !! :)                                    
Vybrala jsem pár kousků, které se mi líbily i svou extravagancí :)


    
   


                     
 


             


                                                                           
                                                                                   Tak jaké jsou vaše favoritní botičky ? :) Vybírat nebo se jen kochat můžete na výše zmíněných stránkách, popřípadě na tomto odkaze, ze kterého jsem "sebrala" obrázky (http://howcool.com/category/25-19/shoes/pleaser-shoes?gclid=CN20xKSYp74CFWvkwgodoZYA6Q)No comments: