Saturday, 22 February 2014

o mně / about me

Kdo jsem ?
      Mé jméno je Bohdana, ale při tak dlouhém jméně je nutná kratší verze, proto Bobbie. Pocházím z malého města nedaleko Olomouce. Na střední škole jsem studovala cestovní ruch, management/marketing, ale na vysoké škole pokračuji ve studiu biomedicínské techniky. 
Čas, který zaplňuji pole dancem, knihami, přáteli a studiem, naplňuji také svou další radostí, a to je pořádání mezinárodního hudebního festivalu Keltská noc. Jsme kruh čtyř pořadatelů, a já mám tu čest, být jedním z nich.

      Mé studijní město je Ostrava, rodné Olomouc, ale nyní mě ruka osudu posunula více na sever. Již několik let cestuji do krásného města v srdci Dánského království, rodiště známého Hanse Christiana Andersena. Město Odense se nachází na ostrově Fyn a je to třetí největší město Dánska.

Proč jsem začala psát tento blog ?
      Odpověď je jednoduchá. Než jsem začala sama s pole dancem, hledala jsem informace, osobní zkušenosti, zmínky od různých lidí, kteří s tímto sportem začali, ať už s průpravou jiného sportu nebo bez sportovních zkušeností.
Bohužel jsem nikde nic takového nenašla. A tak vznikla myšlenka, založit blog, který bude obsahovat osobní zkušenosti a bude z pohledu kurzistky, která začala úplně od začátku a úspěšně pokračuje dál. Prostě a jednoduše. Každý jsme nějak začínal :-)
Nyní různě na facebooku nebo jinde na internetu najdete příslušné skupiny, kde se můžete spousty informací dovědět :)

      Sama jsem se setkala s tím, že jsem mnohým svým kamarádkám vysvětlovala, o co vlastně jde, a jak jsem začínala. Odpovídala na různé otázky ohledně postavy, formování, síly, tance, tyče samotné, studiích atd... 

      Chtěla bych, aby tyto informace dodaly odpovědi všem, kteří váhají, nebo na jejich otázky jinde na internetu nenašli odpověď. 

      Pole dance se věnuji od září 2012. Bohužel jsem v květnu 2013 utrpěla úraz a tak jsem cca do června 2014 cvičila tak "napůl". Díky skvělé pomoci pana doktora jsem začala aktivně cvičit a hned to bylo znát. Cvičit jsem začala, protože mě to baví, cítím se díky tomu dobře a jsem mezi samými skvělými lidmi :) A o tom to přeci je ;)


To je asi vše, přeji vám příjemné čtení a pěkný den :)

Bobbie
No comments: